Inovatorių slėnis – atradimų ir kūrybos erdvė Antalieptėje

Inovatorių slėnis – tai kūrybos ir darbo erdvė Antalieptėje, Zarasų rajone.

Įsikūrę vietoje, turinčioje turtingą istorinį palikimą, mes norime, kad Inovatorių slėnis savo idėjomis bei darbais kurtų istoriją ir toliau. Būdami socialinis verslas, kurio pirminė misija yra ne tik generuoti pelną, tačiau savo darbu visų pirma teikti naudą bendruomenei, spręsti opiausias socialines problemas, mūsų tikslas yra prisidėti prie Lietuvos ir pasaulio socialinių inovacijų ir socialinio verslo plėtros, o taip pat, kurti erdvę, kurioje tai galėtų daryti ir kiti. Mes norime, kad Inovatorių slėnyje susitiktų kuo daugiau įvairiausių sričių specialistų, o iš naujų pažinčių gimtų socialinės, kultūrinės, aplinkosauginės ir verslo idėjos, šviesinančios mūsų dabartį ir ateitį.

Komanda

Vytautas Eidėjus
Vytautas EidėjusInovatorių slėnio programos vadovas
Greta Ašmantaitė
Greta AšmantaitėZero waste organizatorė, Startup Zarasai vadovė
Edmundas Mieželis
Edmundas MieželisMedino vadovas
Agnė Prokopaitė
Agnė ProkopaitėĮgūdžių laoratorijos vadovė
Meilė Danielienė
Meilė DanielienėInovaotorių virtuvės šefė
Lina
Lina
Danutė
Danutė

Pagrindinės veiklos

Zarasų rajono savivaldybės tiek demografiniai rodikliai tiek kiti duomenys rodo, jog rajonas žymiai atsilieka nuo šalies vidurkio. Nacionalinis socialinės integracijos institutas (NSII), turėdamas projektinę ir verslo konsultavimo patirtį inicijavo projektą, kuris yra greitintuvas bent 10-iai jauno verslo subjektų Zarasuose. Projektus „Smulkaus verslo kūrimas Zarasų mieste“ (Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-07-0001) ir „Smulkaus verslo kūrimas Zarasų mieste (2 dalis)“ (Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-07-0009) inicijavo ir įgyvendina VšĮ Nacionalinis socialinės integracijos institutas. Projektai finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Lietuvos Valstybės bei Zarasų rajono savivaldybės lėšomis ir prisideda prie Zarasų miesto vietos plėtros strategijos 2016-2022 m. I tikslo  „Paskatinti Zarasų miesto gyventojų ekonominį aktyvumą ir pagerinti įsidarbinimo galimybes“ įgyvendinimo.

Daugiau informacijos Facebook puslapyje Startup Zarasai 

Įgūdžių laboratorija – pirmoji Lietuvoje alternatyvi mokykla jaunų žmonių bendruomenei. Įgūdžių laboratorijoje, dešimt jaunuolių, gyvendami kartu ir medžio dirbtuvėse gamindami inovatyvius dizaino gaminius, ugdosi darbinius ir socialinius įgūdžius. Alternatyvi mokyklos programa apima jaunų žmonių bendruomenės kūrimą, pameistrystę medžio dirbtuvėse, patyriminius žygius, maisto gaminimą. Su grupe ir su kiekvienu programos dalyviu individuliai dirba jaunimo darbuotojai, užimtumo specialistai ir psichologai.

Daugiau informacijos: www.igudziulaboratorija.lt

Paslaugos

  • Nakvynė ir maitinimas Jūsų mokymams, stovykloms, festivaliams (iki 150 žmonių)

  • Mokymų – komandos formavimo programų kūrimas: žmogaus teisių, ekologijos, socialinio verslo temomis, neformalaus ugdymo formatu

  • Aktyvaus laisvalaikio organizavimas Gražutės regioniniame parke

Pagrindiniai partneriai

Iš arčiau pažink mūsų atradimų erdvę

Daugiau apie Inovatorių slėnį