Savaitgalį pasaulį užkariaujančio verslo entuziastai rinksis Antalieptėje

Socialinių inovacijų festivalis „BiZzZ15“ rugpjūčio 22–23 d. kviečia susipažinti su dalinimosi ekonomikos pavyzdžiais iš visos Europos. Antalieptės slėnyje, Zarasų raj., įsikūręs festivalis pristatys virš 20 sparčiai plintančios ekonomikos projektų.

Anot renginio orbizz conferenzaganizatorių, čia nepamirštamos patirtys įkvėps noro ir žinių, kaip kurti idėjas, keisiančias pasaulį. „Jauni žmonės, bendruomenės turi daug galimybių kurti gražius ir reikalingus darbus Lietuvai. Ypač svarbu pasitelkti jas ir ieškoti naujų dalinimosi ekonomikos idėjų”, – sakė Nacionalinio socialinės integracijos instituto atstovas Arūnas Survila.

Populiariausi užsienio ekonomikos ir verslo naujienų portalai skelbia, jog dalinimosi ekonomika pamažu užvaldo pasaulį. Bendruomenės dalinasi viskuo – pradedant stalo žaidimais, baigiant gyvenimo ar darbo erdve.  Apie šiuos pavyzdžius festivalio metu galėsite išgirsti tiesiogiai iš šias idėjas įgyvendinančių žmonių lūpų.

Jau ketvirtą kartą vykstantis „BiZzZ“  kasmet suburia apie 300 inovacijoms neabejingų žmonių, kurie keičiasi originalių projektų įgyvendinimo patirtimi savo organizacijoje ar šalyje. Šiemet patirtimi dalinsis aktyvistai iš Lietuvos ir Europos, vadovaujantys ar įkūrę tokius socialinių ir kūrybinių inovacijų projektus kaip: „Plate Culture“, „Vinted“, „The Big Lunch“, „Rainbow gathering“, „Gyvenimo dizaino labaratorija“, „Power of Youth“, „Esquoia“, „Lenndy“, „Hub Vilnius“ ir kitus. Pranešėjai žada ypatingą dėmesį skirti praktiniams patarimams ir interaktyvioms dirbtuvėms, kad dalyviai festivalio metu pasisemtų įgūdžių vystyti savo atstovaujamą organizaciją ar idėją.

Fot bizzzDvi dienas truksiantis socialinių inovacijų populiarinimo festivalis dalyviams padės užmegzti vertingų pažinčių bei padūkti vaizdingame gamtos kampelyje – Antalieptės slėnyje. Gerą atmosferą festivalyje užtikrins batutai, kanojos, maisto gamybos dirbtuvės, naktinis žygis, kontaktų mainai prie laužo ir audringi šokiai pagal „The Meatballs“ būgnų ritmą. Antrąją festivalio dieną dalyvių sielas ir kūnus gaivins jogos užsiėmimai.

„Lietuvoje verslumo ir pilietiškumo rodikliai iliustruoja sparčiai gerėjančius žmonių verslumo gebėjimus ir augantį žinių bagažą, tad sukūrus palankią aplinką, kuri galėtų sudominti ir pamokyti, galima tikėtis pažangių ir netikėtų naujų socialinių projektų užgimimo“,– teigia „NVO Avilys“ koordinatorė Monika Stankevičiūtė.

Socialinių inovacijų festivalį „BiZzZ“ nuo 2012 metų organizuoja Nacionalinis socialinės integracijos institutas. gintare bizzFestivalį kuruoja viena iš Instituto programų „NVO Avilys“. Šiemet festivalis įgyvendinamas kartus su partneriais: gerumo tinklu „pagalbadaiktais.lt“ ir jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai“. Šis renginys kiekvienais metais aptaria socialinio verslo aktualijas ir padeda įkvėpimo ieškantiems, socialines problemas norintiems spręsti inovatoriams.  

Socialinių inovacijų festivalis „BiZzZ`15“ yra nemokamas renginys. Norinčių dalyvauti prašoma užsiregistruoti puslapyje http://www.socialinisverslas.lt/registracija/.

Daugiau informacijos apie renginį, pranešėjus ir kitą aktualią informaciją dalyviai gali rasti puslapyje http://www.socialinisverslas.lt/ arba užsiprenumeruoti naujienas socialinio portalo „Facebook“ puslapyje „BiZzZ“.

 

Festivalio atmosferą puikiai perteikia vaizdo klipas.

Su buvusių renginių akimirkomis galite susipažinti:

Komentarai