BiZzZ’14 kviečia ieškoti įkvėpimo, kaip gerus darbus paversti versliais

10599128_668180236606422_9222226016811579226_n

Socialinių inovacijų ir socialinio verslo konferencija BiZzZ’14 kviečia ieškoti įkvėpimo, kaip gerus darbus paversti versliais, kartu su pažangiausiais Lietuvos idėjininkais

Kada: rugpjūčio 22-24d.

Kur: Užburiančiame gamtos prieglobstyje – Antalieptės miestelyje, Zarasų rajone.

Ko tikėtis? Jau tradiciniu tampantis renginys šiemet vyks trečią kartą. Pernai sulaukę 200 dalyvių, šiais metais tikimės pasilabinti su dar didesniu skaičiumi entuziastingų, idėjų nestokojančių žmonių. Renginio tikslas – vienoje erdvėje suburti naujų, netradicinių sprendimų ieškančius pavienius žmones ir bendruomenes, kad jie galėtų ne tik pasidalinti savomis idėjomis ir išgirsti kitų pasiūlymus, bet ir suvienyti savo kūrybines jėgas specialiai šiai konferencijai paruoštose praktinėse užduotyse. Dalyvių laukia itin draugiška ir laisva aplinka, įkvepianti kompanija, įdomūs pranešimai bei visa aibė įvairiausių pramogų.

Jeigu jaučiate, kad stinga naujų idėjų, norėtumėte surasti pažangių partnerių savo projektui, išgirsti sumanių žmonių atsiliepimus apie Jūsų iniciatyvą, pasisemti motyvacijos ir ryžto siekti savo tikslo ar, galų gale, šauniai palydėti vasarą – atvykite į BiZzZ’ą, kur daugiau darome, nei kalbame.

Kviečiame susipažinti 2012 metų BiZzZ akimirkas įamžinantis reportažu.

Užsiregistruok jau šiandien! Dalyvių skaičius ribotas

http://goo.gl/ts07aV

Naujienas sekite:

Facebook

Renginį organizuoja

NVO Avilys

Nacionalinis socialinės integracijos institutas

JPP “Kurk Lietuvai”

Asociacija “Investors’ forum”, Gerinorai.lt

MakeSense

HUB Vilnius

Daugiau informacijos:

Monika.stankeviciute@zmogui.lt

+37067386642

Programa

zmogui bizzz

Komentarai