Žurnalistų mokymuose kalbėta apie žmogaus teises žiniasklaidoje (VIDEO)

Birželio 19-20 dienomis vakarų Lietuvos žiniasklaidos atstovai dalyvavo mokymuose „Žmogaus teisės žiniasklaidoje: etiniai ir teisiniai visuomenės grupių vaizdavimo aspektai”, skirtuose tobulėti kovos su neapykanta bei teisinės atsakomybės rašant klausimais, įvertinti savo sugebėjimus, išgirstant ekspertų, bei pačių socialiai pažeidžiamų grupių nuomonę.

„Darbe, kuriame kiekvieną dieną susiduri su diskriminacija bei jos kuriamomis problemomis, labai svarbu mokytis“, – teigė mokymų dalyvė Gintarė Paulauskienė.
Tai buvo pirmieji mokymai, kai buvo šviečiami ne tik žurnalistai, bet ir regioninių komisariatų viešųjų ryšių specialistai. “Pareigūnų bei žurnalistų bendradarbiavimas yra itin svarbus, nes nuo jo darnos priklauso kokia informacija bus pateikiama skaitytojams, kokie stereotipai apie socialiai pažeidžiamas grupes bus formuojami arba sugriaunami”, – teigia Nacionalinio socialinės integracijos instituto direktorė Neringa Jurčiukonytė.

Dviejų dienų trukmės mokymuose dalyviai turėjo galimybę išgirsti Aleksandro Dobrynino, Liudvikos Meškauskaitės, Deivido Velko bei Dainiaus Pūro skaitomas paskaitas.

Palangoje organizuoti mokymai buvo pirmieji iš 10 – dar dveji bus organizuojami Liepos mėnesį, kiti dalyvių lauks visą rudenį.

Gražiausiomis kelio į tobulėjimą akimirkomis iš Palangos galite pasidžiaugti ir Jūs:

nfEuropos Ekonominės Erdvės finansinis mechanizmas 2009-2014 periodo NVO Programoms Lietuvoje.

eu-cofunded

Komentarai