Italijoje vyko šeštasis SETreality partnerių susitikimas

setrealitylogo4ok2014 m. liepos 7-8 d. Italijoje, Bolzano mieste įvyko projekto ” SETreality”partnerių susitikimas (įgyvendinamą pagal ” Lifelong Learning Fund – GRUNDTVIG Partnerships”). Susitikimo organizatoriai  – “Promos Cooperativa ONLUS” (Italija). Į susitikimą atvyko visų projekto “SETreality” partnerių šalių atstovai iš: Rumunijos, Turkijos, Graikijos, D. Britanijos, Austrijos, Portugalijos, Italijos ir Lietuvos.

 

Šiame projekte Lietuvos partnerių organizacijos VšĮ “Nacionalinio socialinės integracijos instituto” atstovai – Monika Stankevičiūtė, Evelina Talandytė ir Povilas Survila.

 

Vizito Italijoje metu dalyviai susipažino su Italijoje veikiančių socialinių kooperatyvų veikla ir veiklos organizavimo principais, vyko į susitikimus su socialinių įmonių ir organizacijų atstovais bei tarpusavyje dalijosi tarpkultūrinėmis, nacionalinėmis situacijomis savo šalyse ir sukaupta patirtimi socialinėje ir žmogaus teisių srityje. Susitikimo metu buvo apibendrinti projekto “SETreality” pasiekti rezultatai ir įgyvendinti tikslai bei pasiekti nusimatyti rodikliai, pasirengta projekto užbaigimo etapui.

 

Bendradarbiaudami tarptautiniame projekte “SETreality”, NSII atstovai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su socialinio verslo ir socialinių kooperatyvų vystymo patirtimi ir žiniomis, kurios padėtų sėkmingai vystyti socialinio verslo ir socialinio verslumo koncepciją bei veiklas Lietuvoje ir prisidėtų prie spartesnio reikalingų žingsnių įgyvendinant socialinio verslo kūrimo idėją Lietuvoje. Projekte susipažinusių, bendradarbiavusių šalių organizacijų atstovai palaikys ryšį bei mąstys apie tolimesnes bendradarbiavimo galimybes ateityje.

Susitikimo naujienlaiškį negalima rasti čia.

 

 

Komentarai