Įvyko pirmasis susitikimas dėl Antalieptės slėnio vystymo

20140429_193004Antalieptėje šiuo metu baigiama įrengti darbo ir bendradarbiavimo erdvė nevyriausybinėms organizacijoms, socialinio verslo atstovams, inovatoriams, ir kitiems įvairių sričių specialistams, kurie savo idėjomis ir veikla siekia pozityvių socialinių pokyčių. Antradienį įvyko pirmasis planavimo susitikimas dėl Antalieptės slėnio vystymo.

Susitikimo metu aptarta Antalieptės slėnio vizija po 5 metų, pradėtos analizuoti vystymo ir plėtros galimybės. Jau šį mėnesį ilgalaikė strategija ir artimiausi veiklų planai nuguls į Nacionalinio socialinės integracijos instituto komandos darbotvarkes. Susitikimą moderavo Vytautas Gaidamavičius.

„Antalieptė bus puiki erdvė dirbti, bei susitikti su bendraminčiais neformalioje aplinkoje. Mes tikime, kad Antalieptės slėnis pritrauks daug inovatyvių žmonių, kurie norės dalintis savo idėjomis tarpusavyje ir įgyvendinti bendrus projektus”, – teigia projekto vadovas Arūnas Survila.

Susitikimas įvyko pagal įgyvendinamą projektą „Visi skirtingi – visi lygūs: aktyvus dalyvavimas, įvairovė, žmogaus teisės”, kuris finansuojamas pagal Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo NVO programą.

Komentarai