SETreality partnerių susitikimas vyko Turkijoje

setrealitylogo4okPriešpaskutinį kartą rengiamas tarptautinio projekto SETreality partnerių susitikimas vyko saulėtoje Turkijoje, kurią aplankė ir trys  Nacionalinio socialinės integracijos instituto atstovai Otilija Pacunskaitė, Lukas Grigaravičius bei Artiom Kazakovcev. Iš viso renginyje dalyvavo net 37 dalyviai iš Rumunijos, Austrijos, Italijos, Portugalijos, Graikijos, Jungtinės Karalystės, Turkijos, Moldovos bei Lietuvos.

Susitikimą pradėjo renginio šeimininkė NEVDER asaciacija, kuri buvo įkurta 2005 metais ir nuo to laiko gerina visuomenės švietimo kokybę visais lygmenimis, sukuriant edukacinį palaikymą, organizuojant edukacinius, socialinius ir kultūrinius renginius, kursus įvairiems jaunuoliams bei studentams. Esminės jų veiklos sritys – edukaciniai kursai skurdiems mokiniams, kad jie turėtų vienodas galimybes su tais mokiniais, kurie turi pakankamai pinigų korepetitoriams.

Susitikimo, vykusio Balandžio 3-6 dienomis, dalyvai ne tik tobulėjo socialinio verslumo srityje, bet ir dalyvavo Turkijos partnerių suorganizuotoje ekskursijoje po Kapadokijos regioną bei apsilankė specialiojoje Nevsehir Lara mokykloje, kur galėjo susipažinti ne tik su įstaigos veikla, bet ir regiono gastronominėmis ypatybėmis bei vietinių gyventojų kultūra bei papročiais.

Komentarai