Trečiasis SETreality partnerių susitikimas vyko Lietuvoje

setrealitylogo4okLukiškių aikštėje prasidėjo Birželio 26 – Liepos 1 dienomis vykęs susitikimas. Projekto partnerių iš Nacionalinio socialinės integracijos instituto organizuotas renginys sutraukė dalyvius iš Graikijos, Austrijos, Italijos, Turkijos, Junkgtinės Karalystės bei Rumunijos.

 

Socialinis verslas bei naujovės vykdomoje veikloje buvo pristatinėjamos ne tik renginio metu, bet ir per peitų pertrauką. Kaip viena iš gerųjų patirčių buvo pristatyta ir socialinio restorano Guru idėja, kuriame dalyviai pietavo. Lietuvos socialinio verslo bei veiklos reikšmę pristatė “Maisto Banko” atstovas Martynas Bartys.

 

Partneriai iš Anglijos pristatė lankstinuko apie veiklą galimą struktūrą bei dizainą, kurio turinį išpildė Italijos organizacijos nariai.

 

Projekto dalyviai šio susitikimo metu ne tik turėjo galimybę pasidalinti savo socialinės veiklos pavyzdžiais, bet ir pasigrožėti Lietuvos vaizdais – į susitikimo veiklos grafiką buvo įtraukti ir vizitai į gražiausias Vilniaus bei Trakų regiono vietas, kurios gali žavėjo ne tik vaizdais bet ir gilia istorija.

 

Susitikimo naujienlaiškį, galite rasti čia.

Komentarai