Manote, bitės žiemą neskraido? Klystate!

Šiais metais Žmogui.lt bičiulius pasitiks Antalieptės inovacijų slėnio medus bei kiti SIURPRIZAI. Apdovanojimai keliaus į rankas, kurios keitė mūsų pasaulį. Pas tuos, kurie pulsuoja vidine stiprybe, eina svarbių pokyčių link, laikosi kartu ir grįžta į savo avilius.

Prieš gražiausias metų šventes Žmogui.lt kviečia apdovanoti savo, o kartu ir mūsų visų bičiulius, kurie prisidėjo prie socialinių iniciatyvų, nebijojo drąsių iššūkių, užtrenktų durų prieš nosį, įsijausti į pažeidžiamo žmogaus kailį ar patirti kitų abejingumo.

Vakaro metu prisistatys projekto „Demokratijos kodas“ žurnalistų komandos, kurios aiškinosi neturinčius precedentų įvykius Lietuvoje.  4  iniciatyvių žurnalistų grupės prieš pusę metų metė iššūkį. Ką nuveikė ir sužinojo, o kas taip ir liko už uždangos?

  • Ar gali įsivaizduoti, kad visai šalia Tavo miesto, dideliame name verda gyvenimas, kuriame jaunam žmogui uždrausta svajoti… apie šeimą ir vaikus?
  • Gal jūsų kolegė turi gyvenimo draugę, kuri augina šaunų sūnų arba jūsų suolo draugė/-as auga dviejų mamų šeimoje?
  • Ar žinote, kad kaimynas nežino, kad smurtas prieš savo žmoną ne šeimos reikalas, o nusikaltimas?
  • Turbūt nustebsite sužinoję, kodėl jūsų mėgstamiausiame naktiniame klube nesilanko romų tautybės žmonės ?

Taip pat  Žmogui.lt parodys dėmesį ir tiems savanoriams bei draugams, kurie tapo bitėmis, nešančiomis idėjas, motyvaciją, gerą energiją, nepakeičiamą pagalbą įgyvendinant įvairias akcijas, projektus bei programas.

Vyks išskirtinė Dariaus Chmieliauskio „Socialinio taksi“ fotografijų paroda. Kuo ji išskirtinė? Paklauskite savęs, kiek kartų Jūs matėte net akimis besišypsančių žmonių ratukuose, važiuojančių į pasimatymą. Atsakymą rasite apsilankę minėtoje parodoje.

Renginys vyks š. m. gruodžio 11 d. (antradienį) 18 val.

Šekspyro viešbutis, Bernardinų g. 8/8, Vilnius

Komentarai