Pasiruošimas ,,Socialinio taksi” projekto startui pasiekė finalinę stadiją

new_01Tiek techninio ,,Renault Kangoo” paruošimo, tiek vizualinio pirmojo mūsų automobilio apipavidalinimo darbai jau eina į pabaigą. Išankstinio ,,Socialinio taksi” iškvietimo paslaugos derinimo darbai – taip pat finišo tiesiojoje.

,,Spray art’o” meistrų papuoštas automobilio kėbulas – tik vienas iš akcentų, kuriais siekiame pabrėžti šios paslaugos unikalumą. Paslaugos, kurią Lietuvoje išdrįsome išvystyti pirmieji.

Dar projekto idėjos generavimo etape užsibrėžti tikslai palaipsniui įgavo fizinę išraišką – atmetus daug mažiau priimtinus variantus, buvo atrinktas optimaliausias ,,taksi” judėjimo negalią turintiems keleiviams pritaikymas, labiausiai miestui tinkamas automobilis, patogiausia ,,elektroninio iškvietimo” forma, patraukliausias projekto atributikos dizainas.

Kiekviename projekto paruošimo paslaugos teikimui etape konsultavomes tiek su potencialiais paslaugos vartotojais, tiek su negalią turinčius žmones vienijančiomis organizacijomis. Nemaža dalis mūsų būsimųjų keleivių aktyviai įsitraukė ir į patį projekto vystymą.

Oficialus ,,Socialinio taksi” startas – jau netrukus, o kol kas kviečiame sekti mus ir ,,Facebook” socialiniame tinkle adresu: http://www.facebook.com/socialinistaksi#

Komentarai